Aktualności 2021/2022


Dzień Przedszkolaka 2021
Dzień Przedszkolaka 2021

Dzień Przedszkolaka 2021! :)


20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy szczególne święto - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA ! ♥️
Była to dla nas znakomita okazja do zabawY !  W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły. Wyjątkowo, każdy mógł przynieść do przedszkola swoje ulubione smakołyki. Był seans filmowy, wspólne tańce i dużo uśmiechu! Szczególną atrakcją była wata cukrowa dla każdego przedszkolaka, która jeszcze bardziej osłodziła nam atmosferę ! To był super dzień ! Zapraszamy do galerii :)


Wam kochane Przedszkolaki z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń 👦👧 Niech Wasze marzenia się spełniają !!! 
Bardzo się cieszymy, że Was mamy ! ♥️♥️
Pani Kasia, Pani Marysia, Pani Justynka, Pani Danusia, Pani Emilka i Pani Ania 

Dzień Kropki
Dzień Kropki

DZIEŃ KROPKI 2021! :)

 

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu każdy przedszkolak obowiązkowo został "wykropkowany". Na zajęciach uważnie oglądaliśmy film, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie.
Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w codziennym życiu. Są na skrzydełkach biedronki, w diamentowej koronie króla, a nawet zdobią kapelusz muchomora. Nie zabrakło również wesołych, wspólnych zabaw integracyjnych na korytarzu przedszkolnym. Wszystkiemu towarzyszyła wesoła atmosfera i uśmiech naszych przedszkolaków, co zobaczyć można na zdjęciach ! Zapraszamy do galerii :)